Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2294
Title: Залежність демографічних процесів в Україні від ефективності використання персоналу підприємств
Other Titles: Зависимость демографических процессов в Украине от эффективности использования персонала предприятий
The dependence of demographic processes in Ukraine and the efficiency of the personnel of the enterprises
Authors: Цуркан, С.М.
Цуркан, С.Н.
Tsurkan, S.
Citation: Цуркан С. М. Залежність демографічних процесів в Україні від ефективності використання персоналу підприємств / С. М. Цуркан // Вісник соціально-економічних досліджень: зб. наук. пр. / голов. ред. М. І. Звєряков; Одеський держ. екон. ун-т. – Одеса, 2002. – Вип. 13. – С. 217-220.
Issue Date: 2002
Publisher: Одеський державний економічний університет
Keywords: використання трудових ресурсів України
зайнятість
міграція
використання персоналу підприємств
использование трудовых ресурсов Украины
занятость
миграция
использование персонала предприятий
use of manpower Ukraine
employment
migration
use of personnel of enterprises
Abstract: У статті розглянуті сучасні міграційні тенденції в Україні як один з факторів, що впливають на демографічні процеси в країні.
В статье рассмотрены современные миграционные тенденции в Украине как один из факторов, влияющих на демографические процессы в стране.
In article modern migratory tendencies Ukraine as one of factors influencing demographic processes in the country are considered.
URI: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2294
Appears in Collections:Кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльності



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.