Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/245
Title: Конкурентоспроможність підприємства : оцінка рівня та напрями підвищення
Authors: Кафедра економіки підприємства
Кафедра экономики предприятия
Enterprise Economy Department
Citation: Конкурентоспроможність підприємства: оцінка рівня та напрями підвищення: монографія / за заг. ред. О. Г. Янкового. – Одеса: Атлант, 2013.
Issue Date: 2013
Publisher: Атлант
Abstract: В монографії представлені наукові результати та напрацювання членів кафедри економіки підприємства Одеського національного економічного університету, отримані в процесі виконання п’ятирічної комплексної науково-дослідної роботи за темою «Чинники та шляхи посилення конкурентоздатності і підвищення ефективності роботи підприємств в галузях народного господарства України». В книзі розглянуто теоретичні та практичні питання сутності поняття конкуренто- спроможності продукції і промислових підприємств, методи оцінювання іі рівня, фактори та резерви підвищення конкурентоздатності в сучасних умовах вітчизняної економіки. Рекомендується для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та науковців, що досліджують проблеми росту конкурентоспроможності господарських систем.
Description: наукове видання
URI: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/245
ISSN: 978-966-2361-76-6 В
Appears in Collections:Кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльностіItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.