Учётно-экономический факультет : [214] Главная страница коллекции Просмотр статистики

Просмотр
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 214
Предварительный просмотрДата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2018Облік, аудит та аналіз операційних витрат (на прикладі підприємства ТОВ «Телекарт-Прилад»Олійникова, Ю.І.
2018Облік і аудит стану та руху основних засобів (на прикладі ПАТ «ОЗРСВ»)Язвінюк, А.С.
2018Облік та аудит операційних витрат: сучасний стан, існуючі проблеми та перспективи розвитку (на прикладі ТОВ «ВІМАТЕКС»)Пєльтек, Ю.М.
2018Виробничі запаси – порядок відображення в обліку та звітності підприємства: національний та міжнародний досвід (на прикладі ПАТ «Одеський завод радіально-свердлильних верстатів»)Пашковська, А.Ю.
2018Облік, аудит та аналіз дебіторської заборгованості в системі управління фінансовою стійкістю підприємства (на прикладі ПП «Таврія-плюс»)Христодорова, В.І.
2018Організаційно-методичне забезпечення обліку і аудиту фінансових результатів на прикладі КП «Теплопостачання міста Одеси»Білецький, С.О.
2018Облік та контроль розрахунків із постачальниками (на прикладі ТОВ «ТД «Дельта Вілмар»)Афанасьєва, М.Ю.
2018Особливості і визначення фінансових результатів торгових підприємств на прикладі ТОВ «СИТЕКО»Прокопєня, О.М.
2018Облік та аудит дебіторської заборгованості на прикладі ПАТ «ОЗРСВ»Желяскова, О.В.
2018Теоретико-методичні засади обліку і аудиту розрахунків із дебіторами та кредиторами (на прикладі КП «Теплопостачання м. Одеси»)Короленко, М.В.
2018Облік та аудит виробничих запасів: сучасний стан, існуючі проблеми та перспективи розвитку (на прикладі ТОВ «ВІМАТЕКС»)Миролюбенко, О.В.
2018Основні засоби: теоретико-методичні питання обліку та контролю на прикладі ТОВ «МІАЛ»Майлатова, Т.В.
2018Облік і контроль розрахунків з дебіторами на прикладі ТОВ «АЛАН»Косенкова, О.А.
2018Особливості обліку та контролю операцій у сфері роздрібної торгівлі: методологічні основи та діюча практика ( на прикладі ТОВ «LC WAIKIKI»)Комаров, І.І.
2018Облік, аудит та економічний аналіз товарів на підприємствах оптової торгівлі (на прикладі ТОВ «ЮГСВЕТ»)Титаренко, І.Ю.
2018Облік та аналіз фінансових інструментів на прикладі ПАТ «Одеський завод радіально-свердлильних верстатів »Шулянська, Н.Б.
2018Облік та управління оборотними активами (на прикладі Одеського відділення Філії ЦТС «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця»)Чайковська-Кобалія, В.М.
2018Доходи та фінансові результати особливості бухгалтерського обліку та аудиту (на прикладі ПАТ «Одеський завод радіально-свердлильних верстатів»)Чилік, Т.І.
2018Облік, контроль та аналіз заробітної плати в сучасних умовах господарювання (на прикладі СКК «Одеський Палац спорту»)Сікорова, Т.О.
2018Облік і контроль розрахунків за виплатами працівникам:теоретико-методичні основи та діюча практика (на прикладі ДП «МТП «Южний»)Сторожук, К.В.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 214