Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6105
Title: Використання математичних методів для оптимізації туристичного продукту
Other Titles: Использование математических методов для оптимизации туристического продукта
Mathematical methods for tourist product optimization
Authors: Шинкаренко, В.М.
Шинкаренко, В.Н.
Shinkarenko, V.
Citation: Шинкаренко В. М. Використання математичних методів для оптимізації туристичного продукту / В. М. Шинкаренко, Л. В. Шинкаренко // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: «Економіка і менеджмент». – 2016. – №. 20. - С.104-108.
Issue Date: 2017
Publisher: Видавничий дім «Гельветика»
Keywords: туристичне підприємство
прибутковість
ризик
диверсифікація
оптимізаційна модель
туристическое предприятие
прибыльность
риск
диверсификация
оптимизационная модель
tourist enterprise
profitability
risk
diversification
optimization model
Abstract: У статті методами лінійного програмування виконано диверсифікацію туристичного продукту фірми з метою мінімізації фінансових ризиків та отримання високого рівня прибутковості. Застосовано теорію оптимізації інвестиційного портфелю Г. Марковиця. Отримано оптимальний пакет туристичних послуг.
В статье методами линейного программирования выполнена диверсификация туристического продукта фирмы с целью минимизации финансовых рисков и получения высокого уровня прибыльности. Применяется теория оптимизации инвестиционного портфеля Г. Марковица. Получен оптимальный пакет туристических услуг.
In the article the diversification of tourist product of the firm is carried out with the help of linear programming methods with the purpose of minimization of financial risks and receipt of high level of profitability. The theory of investment brief-case optimization by G.Markovits is applied. The optimal package of tourist services is found.
URI: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6105
Appears in Collections:Кафедра статистики та математичних методів в економіці



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.