Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/467
Название: Управління розвитком персоналу
Авторы: Збрицька, Т.П.
Татаревська, М.С.
Збрицкая, Т.П.
Татаревская, М.С.
Zbrytska, T.
Tatarevska, M.
Ключевые слова: управління персоналом
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Збрицька Т. П. Управління розвитком персоналу: навчальний посібник / Т. П. Збрицька, Г. О. Савченко, М. С. Татаревська. - Одеса: Атлант, 2013. - 427 с.
Краткий осмотр (реферат): Навчальний посібник присвячено висвітленню питань, пов’язаних із розвитком персоналу на підприємствах, в організаціях та установах. Розглянуто окремі аспекти компетентнісного підходу до розвитку працівників, а також системного управління проектами та програмами розвитку співробітників організацій. У посібнику знайшли відображення і новітні тенденції в практиці управління розвитком персоналу, зокрема становлення і формування системи внутрішнього маркетингу та маркетингу навчання в організації. Важливе місце в посібнику відведено розгляду тих аспектів атестації персоналу, на базі яких можливий його ефективний розвиток. Висвітлено питання планування трудової кар’єри, ефективного формування кадрового резерву, стимулювання розвитку персоналу. Увага також приділена проблемі забезпечення соціального розвитку персоналу. Для студентів, слухачів і викладачів економічних ВНЗ. Посібник буде корисним і для працівників служб управління персоналом організацій та наукових установ.
Располагается в коллекциях:Кафедра управления персоналом и экономики труда

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
УРП.pdf8,79 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Этот ресурс защищен исходным авторским правомВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.